Facebook
PRACE ARTYSTÓW
miłosz rebes

miłosz rebeś

Znany również pod pseudonimem RBS Photo, pochodzącym od spółgłosek jego nazwiska, 24-letni rodowity Zakopiańczyk, naturalizowany Warszawiak. Narciarz od zawsze, deskorolkowiec od dawna, fotograf od 3 lat. Od dziecka, dzięki swojemu tacie, związany był ze sportem, który ukształtował zarówno jego osobę, jak i w dużej części jego światopoglad. Jednak dopiero deskorolka pozwoliła mu w pełni odkryć to, co sprawia mu największą przyjemność - fotografię.
Artysta wyznaje zasadę: „Jeśli coś robić to na 120% albo wcale”, dlatego też od momentu kiedy nabył swój pierwszy aparat poświęcił się całkowicie doskonaleniu swojego warsztatu. Zaowocowało to współpracą z takimi markami jak Adidas, Puma, Cropp, Vans, czy Levi’s oraz możliwoscią pracy z najlepszymi deskorolkowcami na świecie, a także fotografowania eventów takich jak np. Street League Skateboarding.
Miłosz ma na swoim koncie również wiele publikacji, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Warto nadmienić, iż jego prace znalazły się w takich tytułach jak: Glamour, Transworld Skateboarding, The Skateboard Mag, Desillusion czy też w magazynie uznawanym za biblię społeczności deskorolkowej - Thrasher Magazine.

moje prace

POKAŻ WIĘCEJ PRAC

ico

Aleje Jerozolimskie 107
02-011 Warszawa