Facebook
PRACE ARTYSTÓW

wernisaż wystawy prac plastycznych: "kreska plama kolor - polscy malarze oczami dzieci i młodzieży"

10 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy do galerii officyna art & design na nietypowy wernisaż prac plastycznych dzieci i młodzieży z miasta Kotłas w północnej Rosji "KRESKA PLAMA KOLOR - polscy malarze oczami dzieci i młodzieży". Wszystkie prace poświęcone są polskim malarzom związanym z Rosją: Krzyżanowskiemu, Witkacemu i Czapskiemu. W listopadzie zostały zaprezentowane w Музей Анны Ахматовой в Фонтанном Доме w Petersburgu.
Po wernisażu zapraszamy na WIECZÓR WITKACOLOGICZNY, przygotowany przez Instytut Witkacego.Tytuł WIECZORU: "Witkacy i Wyndham Lewis - Między Londynem a Petersburgiem" - dr Izabela Curyłło-Klag.
Organizatorem wystawy jest Kama Kuik w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Galeria officyna art & design oraz Instytut Witkacego współorganizują wydarzenie.
UWAGA!!!
Wystawie "KRESKA PLAMA KOLOR - polscy malarze oczami dzieci i młodzieży" towarzyszyć będą warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy wraz z Kamą Kuik "przerobią" Witkacego i narysują kartki pocztowe, które zostaną wysłane do Rosji.
Warsztaty odbędą się w sobotę, 10 grudnia, o godzinie 16:00 w siedzibie galerii w Al. Jerozolimskich 107. ZAPISY I REZERWACJA: 506 610 012, 600 417 759,  [email protected]. Opłata za warsztaty - cegiełka na materiały plastyczne i znaczek do Rosji wynosi 20 PLN. Zapraszamy do udziału!!!

 

ico

Aleje Jerozolimskie 107
02-011 Warszawa