Facebook
PRACE ARTYSTÓW

partnerzy

AdNext to grupa spółek świadczących usługi zakresu marketingu. Naszym celem jest poszukiwanie wartości dodanej na każdym etapie procesu budowy relacji z Twoim klientem. Budujemy jego zaangażowanie, optymalizujemy ścieżki zakupu i utrzymujemy lojalność.

ZAANGAŻOWANIE
Naszym celem nie jest samo dotarcie do odbiorcy ale zaangażowanie go w interakcję i skłonienie do działania. Tworzymy narzędzia do budowy i pomiaru jego aktywności, oczekiwań i sympatii. Oparte na zaangażowaniu reakcje konsumentów są wymierne marketingowo i sprzedażowo, a my potrafimy to zmierzyć i kontrolować. Budujemy więzi z klientem oparte o coś więcej niż jedna transakcja zakupowa. To dodatkowe cyfrowe interakcje, polecanie znajomym i wracanie do Ciebie po więcej.

KONWERSJA
Skupiamy się nie tylko na efekcie marketingowym ale i sprzedażowym. Pozyskujemy leady które mają wysoką wartość dla Twojego biznesu. Dzięki wykorzystywanym technologiom i wiedzy, jesteśmy w stanie zoptymalizować Twoje działania bez względu na wielość kanałów i ilość danych. Wykorzystując nasze narzędzia i wiedzę masz pewność, że inwestujesz we właściwym miejscu i czasie i mówisz do ludzi, którzy chcą Cię słuchać.

LOJALNOŚĆ
Wzmacniamy i utrzymujemy lojalność Twoich klientów. Wiemy jak angażować i motywować klientów do stałego korzystania z Twojej oferty. Prawdziwa wartość klienta nie polega na doprowadzeniu do jednorazowego zakupu ale na skłonieniu go do stania się ambasadorem Twojej marki.

Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj: http://adnext.pl/onas/

 

Tinta dla Plastyków to sklep plastyczny dla wszystkich! Dzieci, hobbyści, profesjonalni artyści - każdy jest dla nas równie ważny. W miarę naszych możliwości służymy radą i wiedzą o produktach. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj: www.tintadlaplastyków.pl

 

 

 

ico

Aleje Jerozolimskie 107
02-011 Warszawa